Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2007, 22:58   #42
homeosapiens
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Cytat:
Napisał Mijikai Zobacz post
homeosapiens :

Klan Rictus Lorda Kratcha nie zabił sam w sobie Nagasha. Oni uwolnili księcia Alcadizzara ( władcę nehekhary ) i wspomagając go magią zabili Wielkiego Nekromantę. To, że Alcadizzar pijany ze zwycięstwa utopił się potem w rzecze to inna sprawa. Nagash powrócił i przegonił klan Rictus, ale z meteorytu spaczenia, na którym stał Kaleki Szczyt nie pozostało już wiele to też Nagash był nieporównywalnie słabszy.

Co do tytułu - jest jak najbardziej trafny :

Władca Mousillon, nie bez powodu nie pokazuje twarzy, gdyż ku niewiedzy, prawie wszystkich jest to właśnie skaven. Co więcej plugawy diakon z Klanu Pestilens, który zaszedł za wysoko.

I ostatnie to :

Czerwona Ospa wywołana przez obecnego pana Klanu Pestilens Arcy-lorda plag Nurglitcha wybiła 2/3 populacji imperium.

Chyba tyle.
Zastanawia mnie gdzie Ty tutaj widzisz sprostowanie. Czy ja pisałem, że oni go zabili? Po pierwsze go NIE DA SIĘ ZABIĆ. Po drugie napisałem, że go powstrzymali. To, co Ty napisałeś wcale się nie z tym, co napisałem ja nie wyklucza. Błędem Twoim jest zaś użycie słowa "zabili". Jeżeli chodzi Ci zaś o plagę, to z moich źródeł wynika, że zginęło 90%. Gdzieś jest błąd lub piszemy o innych plagach. Co jest bardzo prawdopodobne, bo nie wierzę, że Skaveny tak długo żyją (około półtora milenium?). Można jeszcze dodać, że spadek potęgi Nagasha nie był wywołany tylko brakiem Spaczenia. On używał go tylko do najpotężniejszych zaklęć i tworzenia artefaktów. Między innymi brak Korony Czarnoksięstwa sprawiał, że nie miał dawnej mocy.

Pozdrawiam

PS: Jeśli gdzieś sie pomyliłem, to poprawcie mnie ^^ .
 
  Odpowiedź z Cytowaniem