Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2007, 21:40   #394
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Thalion w zamyśleniu wysłuchał tego co do powiedzenia miał druid. Przez moment starał się przypomnieć sobie co wiedział na temat paladyna i jego śmierci..

-Nie Uther nie stał się nieumarłym. Z tego co pamiętam został pochowany w grobowcu, gdzie dokładnie nie pamiętam. Słyszałem też pogłoski jakoby jego duch pokazywał się tym, którzy na to zasłużyli. Czyżbyś planował ściągnięcie jego ducha i jego połączenie z sukubem? Jeśli tak to nie mam bladego pojęcia w jaki sposób chcesz to zrobić Tren'Orahu. Jestem wojownikiem walczę mieczem i na magii się nie znam, choć czasem tego żałuję.

Elf pokręcił głową, nie wiedział co miał na myśli draenei ani jak mogą sprowadzić Uthera Lightbringera, w tej sprawie musiał zdać się na osąd swoich towarzyszy.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline