Wątek: Post Mortem
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2007, 07:07   #11
Andregor
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Rudiger uśmiechną się nieznacznie –teraz już mogę- dodał a następnie wziął worek i przełożył przez ramię i ruszył w stronę karczmy „U kulawego Matthiasa” .towarzystwo dziewczyny bardzo mu odpowiadało. „Erica” powtórzył sobie w myślach jak by chciał się upewnić. co jakiś czas oglądał się sprawdzając czy Erica za nim idzie, mogła by się w końcu zgubić. Popiołek szedł na równi z Rudigerem, jednak nie oglądał się tylko parł do przodu, jakby nikt za nimi nie podążał. Gdy doszedł do karczmy zatrzymał się czekając chwile na dziewczynę. Przed karczmą był jak zawsze niewielki ruch, ludzie wchodzili trzeźwi a wychodzili pijani, największy ruch panował tu wieczorem i w nocy więc teraz za dużo gości nie mieli. Przed karczmą na prawo od wejścia była niewielka sterta śmieci, dookoła niego leżało 5-6 pustych butelek. Rudiger zauważywszy to podbiegł i szybko zabrał dwie, chowając do swojego worka. –No, to tu.- oznajmił spoglądając na dziewczynę –Jak byś jeszcze czegoś chciała to ja zostanę tu i będę przeglądał te śmieci.- Powiedział po czym kląkł przed nimi i zaczął w nich grzebać. Puszek gdzieś znikną, może udał się za jakimś szczurek albo inną potencjalna ofiarą? Ruiger przerwał przeglądanie śmieci gdy spostrzegł ze nie ma Popiołka, rozejrzał się jeszcze lecz go nie zauważył. Niespodziewanie z drugiej strony śmieci wyłonił się łepek kota. –A tu jesteś mój malutki- powiedział a następnie wziął kota i położył obok siebie. Założył mu na szyi wisiorek jaki znalazł rano. -Teraz o wiele lepiej wyglądasz- dodał po chwili przyglądając mu się.