Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2007, 20:05   #13
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
No no Brocco, gratuluje przeciwnika. Masz egzamin w kieszeni ale zabardzo sie nie zabawisz. I pamietaj kto nas obserwuje.- powiedzial Musashi, gdy Brocco wychodzil na ring.
-Ja sie zawsze swietnie bawie - odparł wchodząc na ring.
"Mój przeciwnik jest strasznie ciężki i powolny, ale nie moge sie tym sugerować.." - pomyślał, kiedy stanął tuż na przeciw swego wroga.

Brocco widząc ociężałego przeciwnika wystawił jedną ręką do przodu, tak jakby chciał posłać w przeciwnika pocisk KI i czekał.. czekał aż ten się zbliży jak najbliżej Brocca. Kiedy ten był na jakieś dwa metry od niego, Brocco wystrzelił swe Nenzo Ball (I tura), które na tak krótką odległość zdąrzyło tylko zabłysnąć czerwonym światłem - nie oczekiwał jakiś rezultatów, wszakże takiemu cielsku trzebaby przyłożyć kilka takich wiązek KI, ale to nie był jego cel. Odrazu po wystrzelenie Brocco odskoczył trochę na bok (II tura) tak by móc z flanki zadać cios nogą (III tura) swojego przeciwnikowi zaraz w okolice nerek....
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline