Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2007, 10:00   #44
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
„Narada?”

Tiba spojrzała pytająco na Skaczącego w Mrok.

„Plany?”

Usłyszane słowa wzbudziły w niej konsternacje. Nerwowo podrapała się tylnią łapą po boku, starając się uporządkować ludzkie terminy.

Cóż miała powiedzieć N'sakli? Że użyte przezeń słowa należą do ludzkiego toku myślenia, za którym ona sama nie bardzo nadąża? Niepewnie podniosła wzrok na Trzeciego, by zobaczyć czy i on podziela jej zakłopotanie, czy też znów okazała się dziksza niż inni. Tak wiele jeszcze nauki ją czeka...

Niemniej jeśli przewodnik stada nie chciał decydować sam, należało wesprzeć go swoja oceną. Tiba wyjrzała zza krzaków i nerwowo zaczęła węszyć. Zatoczyła po tym kilka kółek z nosem przy ziemi, by w końcu wrócić do watahy.

- To miejsce jest chore, nie ma w sobie ducha Gai. Nie zrobili tego jednak zwykli ludzie, choć na pewno dwunodzy postawili te mury i umieścili na nich swe głowy, by strzegły ich tajemnicy. Trzeba nam ich podejść, lecz nie wiedząc któż kryje się za ścianami ze sztucznego kamienia, nie możemy podjąć jednego działania. Bo cóż, gdy zawiedziemy?

Wilczyca zaczęła ziać, jakby długa przemowa ja zmęczyła... a może zdenerwowała? Raz jeszcze jednak odezwała się cicho powarkując:

- Niechaj homidzi działają sposobem dwunogów i idą otwarcie zastukać do bram i rozmawiać. Ty Skaczący, może też powinieneś do nich dołączyć, jako nasza głowa. Trzeci i ja możemy w tym czasie obwąchać teren i poznać go. Taki jest mój... plan.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 01-11-2007 o 10:04.
Mira jest offline