Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2007, 18:40   #28
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu


Witam i informuję o wynikach rekrutacji.

Do dziś otrzymałem 8 postaci. I zastanówmy się, albo ze mnie mięczak, albo... coś tam innego.

W każdym razie postacie wszystkie były na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście niektóre w mym subiektywnym odczuciu wydawały się lepsze. I tu zdecydowanie Panie zakasowały Panów. Do sesji przyjmuje 7 osób i jedną rezerwową. Wiem, że to mocne złamanie założeń rekrutacji, ale zal marnować potencjał.

Natomiast bardzo proszę o ponowne zadeklarowanie chęci udziału w sesji, wiąże się z tym zobowiązanie do jednego postu tygodniowo. Niżej nie schodzę, w razie czego omijam w turze postać. Dlatego proszę o wyraźne komunikowanie wszelkich opóźnień.

A oto postaci:

Monisia Brożek, lat 9 (Milly) - postać tragiczna, cudowny aniołek. Umierający aniołek. Gdy jeden kwiatuszek więdnie, czy inny go zastąpi? Czy śmierć jest wybawieniem, czy przekleństwem?

Alcia Goldowska, lat 7 (Mira) - Jedne dzieci widzą "dead people", inne Astralne Kotki. Marzycielka, która przekroczyła granicę. Granicę Strefy Mroku.

Stasiek NN, wiek nieznany (julekpb) - przeciwwaga dla smutasków, które stworzyły dziewczyny (patrz wyżej). Ot, rezolutny (na swój sposób) chłopak ze wsi. Traktor rozkręci, krowę wydoi, tatową młockarnię zepsuje. W szkole lubiany, w gospodarce pomoże. A przy tym wesolutki.

Jaś Kowalski, lat 9 i pół (TOHO) - cwaniurek z bogatej rodziny. Maniak deskorolki, sprawny i wysportowany, mały dynamit. Czyżby to on był osobą, na której dziecięce barki spadnie ciężar zapewnienia bezpieczeństwa pozostałym?

Piotr Zamaszyński, lat 8 (Marcellus) - Piotruś to mały kujonek. Pozornie zimny, zdystansowany, niezbyt lubiany. uczy się dużo, gra na skrzypcach. A w głębi...? Jaki jesteś Piotrusiu?

Kuba Mol, lat 12 (Kerm) - dobry uczeń, niezły sportowiec, fajny kolega... W Kubie wszystko jest takie letnie. Ani chłodne, ani gorące. Wszystko na pół gwizdka, jakby nie całkiem wiedział, czego chce. Potencjał ogromny, wrażliwości, inteligencji. Lider?

Piotruś Czarny, lat 11 i pół (Adr) - przyznaję, że dziwna postać. Ciekawie napisana, ale bardzo dziwna. Outsider, młodociany rock'n'rollowiec, buntownik. Tu jeszcze będę z Adr (Adrem?) dyskutował .

W rezerwie:

Michał Tarchała, lat 12 (mataichi) - może jest mały, może dzieckiem, i wreszcie... może jest przykuty na zawsze do wózka inwalidzkiego, ale... Michał to bohater. Mały bohater codziennych dni, który stara się pokonywać problemy, anie płakać nad nimi. Być wolnym, to cel sam w sobie!

Sesja ruszy 9 listopada. Proszę do tego czasu o uściślenie pewnych spraw:

Julekpb - wiek postaci proszę
Kerm - pierwsza specjalna zdolność postaci nie bardzo mi pasuje do sesji, da się zmienić ponegocjować?
Adr - gramy dziećmi, Twoja postać to z opisu bardziej nastolatek, proponuję rozmowę na GG, moje GG w profilu. Zapraszam.

Przypominam, iż gramy dziećmi. Po prostu dziećmi, za odgrywania dzieciaka są bonusy, za udawania starego nie ma, a nawet wręcz przeciwnie. Starych zjadają Złe Wilki, katują Złe Macochy i demoralizują Kopciuszki i Czerwone Kapturki .

W razie czego, pytać, pytać, pytać...

Pozdr
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu



Ostatnio edytowane przez kitsune : 01-11-2007 o 18:43.
kitsune jest offline