Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2007, 21:02   #17
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
Brocco się zdziwił, że cały jego plan poszedł na marne, jeszcze sekundę wcześniej chciał UNIKAĆ ciosu a nie stać jak słup i w ostatniej chwili próbować go parować, ale cóż - najlepszym wojownikom najlepsze pomysły przychodzą w ostatniej chwili!!
Brocco uderzył plecami w ścianę
-Aj - jęknął spluwając krwią, przymknął z bólu oczy i pomyślał - "A mogłem jednak unikać ciosu tak jak CHCIAŁEM." - otworzył je i nieco zza mgły dojrzał ranę, którą zrobił przeciwnikowi nenzo ballem. Jeszcze PRZED CHWILĄ wydawała się niegroźną - ot strużka krwi, sam Brocco takich ran doznawał często i nigdy nie wydawały się jakimś atutem, a przy takim cielsku jak Grochu to już w ogóle. Wracając do meritum, tym razem rana Grochu Brocco'wi wydała się NIEPOWTARZALNĄ sytuacją i szansą, w szczególności że Brocco miał rączki przy sobie, a Grochu obejmował nimi ofiarę swej szarży...
Brocco delikatnie wystawił dłoń w okolicach krwawiącego, jeszcze przedchwilą delikatnie, ramienia Grochu, zacisnął oczy i postarał się wystrzelić najsilniejszego Nenzo Balla jakiego mógł.. poświęcając tyle energii KI ile może zdołać w takiej sytuacji i w tak krótkim czasie...
-"Jestem BROCCOOOO, należe do elity!!!" - wrzasnął w myślach wypuszczając swój pocisk KI.
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!

Ostatnio edytowane przez Mordragon : 01-11-2007 o 21:08.
Mordragon jest offline