Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2007, 20:13   #519
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
znów ja -_-
dziś wtrącenie.
heh, celowo omijam akcje pewnych postaci, aby zdążyc sensownie z planem fabuły spokojnie, pamiętam o wszystkich
przy okazji planuję jak będzie wyglądała sesja od strony technicznej w części 3 macie jeszcze trochę czasu na wyprodukowanie wszelkich postulatów, zażaleń, skrag i takich tam wspomóżcie mg aby wszystkim grało się lepiej powiedzcie mi na gg czy gdzie tam, co się podobało, a czego wolelibyście unikac.
pozdrawiam ^_^
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline