Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2007, 21:10   #509
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Myślę że stała..... ale może kiedyś ją zmienię, zależnie od sytuacji oczywiście.
A ja mam pytanie..... czy kiedykolwiek będziemy mieli level up ? Tak za 1000 postów czy w ogóle???
W zasadzie to Amman juz awansował...Tyle, że najpierw musi zostac druidem, ale jak już zostanie to 2-go poziomu!

Wbrew temu co wam się wydaje..dostajecie pdki, za wykonanie misji, za ilość i jakość postów, za pokonanych wrogów, za rozwiązywanie problemów etc...
Tyle że przeskok z 12 na 13 jest trudniejszy niż z 1-go na 2-gi.

Cytat:
Swoją drogą, zawsze mnie zastanawiało jak wygląda zdobycie poziomu w takiej sesji. Siebie mogę sobie wyobrazić. Gdy śpię i nagle przemawia do mnie mój bóg i nakazuje złożyć ofiarę z człowieka, w zamian stanę się potężniejszy.
Przy awansie pominę sprawę ofiary z człowieka...Choćby z tego powodu, że obecnie bóstwoma pewien problem ze skontaktowaniem się ze swymi sługami

Cytat:
No może za wyjątkiem Rasgana, który pewnie w tym domu zginie zabity przez krwiożerczą księgę.
Zabijać? Są ciekawsze sposoby bym wyładował swą sadystyczną naturę
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline