Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2007, 21:15   #24
olo19
 
olo19's Avatar
 
Reputacja: 1 olo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znany
Po twojej walce. Na środek areny wyszedł główny mistrz i ogłosił, że walki są przeniesione na ring nazewnącz. Następna walka jednak odbędzie się dopiero za 30 min. Teraz możecie się rozejść. Po tym jak zeszłeś twój mistrz podszedł do ciebie i dał ci zawiniątko.

Po czym powiedział - Witam wśród elitarnych jednostek Brocco. Nie spodziewałem się po tobie tak wielkiej energii, ciągle mnie zadziwiasz. Pamiętaj gdybyś chciał cos odemnie znajdziesz mnie wśród ruin.

Dobrze pamiętasz te miejsce tam właśnie zabierał waszą trójkę na dodatkowy trening, byłeś zadowolony z tego, że mogłeś trenować intensywniej nisz inni uczniowie.

Po tych słowach odszedł w stronę sali treningowej. Gdy rozejrzałeś się wokół nie zauważyłeś ani vakiego, ani musashiego. Ruszyłeś, więc do komory, odpocząć przez te 30 min i choć trochę wrócić do sił. Na miejscu był już niewolnik, który miał ustawiać komorze, dla rannych ucierpjałych podczas walk. Weszłeś do środka i zacząłeś się zastanawiać nad tym, o co chodziło królowi.
 
__________________
"Skoro ludzie to pionki, kim jest król"
olo19 jest offline