Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2007, 21:21   #46
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
N'sakla

- Masz rację Tibo, ten teren trzeba dokładnie zbadać. – pokiwał głową Skaczący w Mrok, a następnie wysłuchał słów Marka.
- Sprawdzanie Umbry już mamy za sobą Marku. Trochę się tu rozejrzałem, więc od razu zanim pozostali zabiorą głos powiem wam, czego dowiedziałem się do tej pory, Umbra jest zupełnie opuszczona przez duchy, zupełnie pusta. – stwierdził z nieukrywanym smutkiem.
- Być może coś tu jest, co je stąd przepłoszyło, może uwięziło, albo, co gorsza, zabiło. Cokolwiek się z nimi stało, ta pustynia wygląda nienaturalnie. Musimy być czujni.

Na tyłach tego domu –
wskazał dłonią kierunek - pośród innych zrujnowanych zabudowań gospodarczych, znajduje się małe, bardzo zaniedbane mieszkanie, a w nim jakiś starszy mężczyzna, wygląda jak jakiś bezdomny, zarośnięty i zaniedbany. Możemy pójść tam razem i porozmawiać z nim, ale żeby go nie przestraszyć, mógłby tam pójść tylko jeden z nas i dyskretnie go wypytać. Ktoś chce się podjąć tego zadania?

W tym mieszkaniu pali się światło, więc nie jest do końca takie opuszczone. Skoro jest światło musi być tam i duch elektryczności. Mógłbym później spróbować z nim porozmawiać i dowiedzieć się, co tu robi? Czy pracuje w tym dużym domu? Ale warto byłoby też porozmawiać z duchem samego domu. On powinien wiedzieć najwięcej o tym, co się tutaj działo.

Zanim jednak podejmę którąkolwiek z tych prób. Chcę zacząć od odprawienia rytuału Wahadła, żeby zobaczyć, w jakim kierunku powinniśmy się udać, by znaleźć Tańczącą na Wietrze. Potrzebuję na to dziesięciu minut. –
mówiąc to ściągnął z szyi swój plemienny amulet.
- Jeżeli chcecie się dowiedzieć, co mówi wahadło możecie poczekać tu aż skończę lub udać się na rozmowę z tym człowiekiem.
 
Lorn jest offline