Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2007, 00:30   #6
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Ja mam takie pytanko, pewnie wyjdzie że się czepiam :>, ale co mi tam skoro inne rzeczy były tak dokładne :P

Czy mógł byś dokładnie zlokalizować posterunek wydziału XIII na Manhattanie, bo niestety McCarren Park i Briggs Avenue znajdują się na Bronxie w pewnym oddaleniu od siebie . Nie jest mi to jakoś bardzo do szczęścia potrzebne, ale skoro już tak ładnie możemy się poruszać po mieście to fajnie było by to uściślić, bo nie wiem czy jesteśmy 10 - 15 minut od Central Parku czy wogóle nie ma nas na wyspie. A jeżeli uznasz, że to ulice faktycznie znajdują się, tam gdzie je umieściłeś to daj namiar na jeszcze jakiś większy punkt orientacyjny będę bardzo wdzięczny za odpowiedź
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline