Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2007, 21:26   #14
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Niki z niecierpliwością czekała na podpowiedź. Wpatrywała się w jego papierosa, z którego dym rozpływał się po niewielkim pomieszczeniu i znikał mieszając się z powietrzem. Zostawał po nim tylko nieprzyjemny odór...
-Zatrucie. Pewnie narkotyk. Brała coś ostatnio? - słowa te wyrwały ją z zamyślenia i okropnie zszokowały. Przez chwilę nie odpowiadała.
- Ale... Kate na pewno nie ćpa! Ja ją dobrze znam... Pewnie ktoś jej coś wsypał do szklanki! - w pewnym sensie próbowała do tego przekonać samą siebie...
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline