Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2007, 14:51   #84
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Kamisori Yoake Shiro, Twierdza Ostrza Blasku; łaźnia; godzina Słońca, Onnotangu; wiosna.

Manji przestał się uśmiechać, na twarzy zagościła obojętność.
"Chyba zbyt wcześnie chciałem powiedzieć mu o pewnych rzeczach. Dobrze, że na początku okazał swoją ignorancję, może później przejrzy na oczy, teraz nie mogę mówić więcej. To co powiedziałem najwyraźniej źle odczytał, trudno. Trzeba znów wrócić do cienia. Miałem nadzieję, że choć ten Smok spogląda na świat z dystansu, a on robi to lecz patrzy w zupełnie innym kierunku".
W oczach Manjiego można było dostrzec zawód.
Ze zrezygnowaniem opowiadał o ziemiach Skorpiona, powiedział jedynie to o czym wie każdy mieszkaniec Cesarstwa.
Gdy skończył siedział w ciszy i w bezruchu.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline