Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2007, 16:05   #398
qaz
 
qaz's Avatar
 
Reputacja: 1 qaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie coś
*Ale to zależy co chcesz za swoją duszę. Na przykład możliwość zabicia czarnoksiężnika? Jeśli tak to wejdź i rób swoje...*

*Tego mogę dokonać bez twej pomocy, zabijałem już nie takich adeptów magi jak Vedin..o nie to nie jest moja cenna* Uśmiechnął się parszywie, obłąkańczo *Chcę potęgi, władzy! Moc, tak to jest to czego mi trzeba... ja pomogę tobie a ty będziesz mą tarczą przed bożym gniewem. Tobie zależy na mej duszy, a mnie.. hehe... pomyśl tylko co możemy razem dokonać, możemy być potężniejsi niż Arthas i Illidan razem wzięci. Pozbądźmy się Shandsane, pozbądźmy się okowów które Cię więżą... pomyśl...*

Krasnolud, oddalił się od budynku w którym miał przebywać czarnoksiężnik. Skrył się w pobliskim zaułku, z którego z łatwością mógł obserwować okolice samemu pozostając niezauważonym
 
__________________
Dobry Polak , to mądry i światły człowiek , otwarty na innych ludzi i inne kultury , ale też człowiek ostrożny , człowiek czujny , mający regał książek , komputer z internetem i Ak 47 na strychu <joke>
qaz jest offline