Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2007, 18:31   #528
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Maj preszez! Na Abazigala! We Francji
Byłem Napoleonem, a tutaj?! Jam
Dzwonnik jakiegoś ciecia małorobotnego!
Garba nawet nie mam! Dim-dam, dim-dam!

Czuję nadchodzącą śmierć.
Zbliża się do mego łoża.
Niech mnie łaska
Trzyma Boża!.. – w usatch ‘Astarotha’ to brzmi cudnieXD

To mnie rozwaliło najbardziej, plus ksiądz Glizda i wiele innych fragmentów.
No chyba mi zabraknie miejsca na podpisie XD założę normalnie sesję dla pisarzy XD

A tak a propos, MG oczywiście też knuje itd., i szykuje małą niespodziankę z okazji rocznicyXD problem w tym... ^__^’ że zabrałam się za nią 2 tygodnie temu, ale ludki, które miały mi pomóc wymiękły i zrobiły mnie w balona;/ stąd nie zdążę na czas;( ale będzie, będzie, będzie...;p chyba...XD Będzie dla zasłużonych =^_^= mwhahaah
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline