Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2007, 09:03   #87
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Acha masz Czystość Rasy 5 i mówisz o tym od tak sobie. Kurcze, przecież Ty jesteś chodzącą legendą. Napisz coś o swoim rodzie, o swoich przodkach. Na pewno któryś z nich był jakimś znanym bohaterem i pewnie teraz cała Starszyzna oczekuje, że będziesz jego wcieleniem i wsławisz się podobnymi czynami (i chyba my także).
Milly czy w naszym szczepie są jeszcze jakieś Garou o Czystości Rasy 5?

Sprawa druga mówiłeś Nassair, że masz jeszcze jakieś 2p. na Totem, ustaliliście z Milly co z tym zrobić? Warto byłoby zakończyć temat Totemu nim zacznie sią ostra akcja.

Milly mam prośbę, zapomniałem spytać się Ciebie o różnice w wyglądzie pomiędzy pałacykiem w Królestwie, a pałacykiem w Umbrze. Mogłabyś mi je podać na gg lub wkleić w swoim poście jako umbralny opis budynku, jaki opisuję pozostałym członkom watahy. Bo oczywiście mam zamiar natychmiast się z nimi podzielić tą wiedzą jeśli dostrzegę jakieś różnice. Prawdziwy obraz Natury domu, jego umbralny wygląd, może nam wiele o nim powiedzieć albo i nic.
 

Ostatnio edytowane przez Lorn : 05-11-2007 o 09:05.
Lorn jest offline