Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2007, 11:24   #49
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Tiba podniosła nos znad ziemi i spojrzała na wilka o srebrnej, lśniącej i zadbanej sierści. Kolejny raz zdziwiła się, że oto homidzi pod postacią wilka wyglądają dokładnie tak samo jak potomkowie lupusów. Przyglądając się postawie Marka, nasuwało się pytanie czy nawet nie lepiej.

- Może i masz racje. – rzekła do niego. – Ten zapach po prostu drażni mnie i niepokoi. Nic tak nie pachnie, więc to nie jest zapach Gai. Te twarze na ścianach... wyglądają tak, jakby ich oczy miały się zaraz otworzyć... Choć to tylko odczucie oczywiście.

Raz jeszcze wciągnęła powietrze w płuca i zawarczała na znak swojej dezaprobaty dla otaczającej ich woni. Następnie wilczyca podeszła do Skaczącego w Mrok i siadła obok.

- Ja zostanę, jeśli nie macie nic przeciwko. Ludzkie rozmowy wciąż są dla mnie jak wiatr ze wschodu...

Widząc brak zrozumienia w oczach towarzyszy, Tiba zmieszała się odrobinę. Chyba znów nie udało jej się dobrać odpowiedniego wyrażenia.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline