Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2007, 21:28   #402
qaz
 
qaz's Avatar
 
Reputacja: 1 qaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie coś
Hmm...* powiedziała Aira. *Ciekawe pragnienia, ale jak zamierzasz tego dokonać? Myślisz że tylko dlatego że jestem demonem wiem gdzie szukać nieskończonych źródeł mocy, takich jak Czaszka Guldana którą wchłonął Illidan? Jeśli tak, to zastanów się dwa razy, albo idź poczytaj jakąś książkę o demonach.*

*Jeśli naprawdę myślisz w tych kategoriach, to jesteś głupsza od mojej babki!! Ale dobrze skoro chcesz to...* Nim krasnolud dokończył usłyszał szloch dziecka. Dziewczynka wyglądała na zagubioną... ale jak to możliwe, że wcześniej jej nie zauważył? Dziwna sprawa, małolata była niemal jego wzrostu, cała załzawiona prosiła, tylko dlaczego akurat jego?

-CZORT by to wziął... Kim jesteś? Zgubiłaś się, cóż przykro mi ale też się zgubiłem, nie mam pojęcia jak ci pomóc.

Krasnolud sięgnął do kieszeni szukając jakiś łakoci, bądź co bądź było to dziecko, chyba... albo straszliwie wyrośnięty gnomi łajdak. Jednak nic nie udało mu się odnaleźć prócz monety którą podał dziecku na wyciągniętej ręce.

*Słuchaj nie wiem co kombinujesz, niezależy mi na żadnych nieskończonych źródeł mocy. Arthas ma swego Licha, Illidan czaszkę... lecz twoi pobratymcy są prawdziwą potęgą... Nie chciała byś być ich Panią...* słowa te zdawały się być kuszące, przynajmniej dla oszalałego umysłu walhira.
 
__________________
Dobry Polak , to mądry i światły człowiek , otwarty na innych ludzi i inne kultury , ale też człowiek ostrożny , człowiek czujny , mający regał książek , komputer z internetem i Ak 47 na strychu <joke>
qaz jest offline