Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2004, 18:21   #13
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
W momencie kiedy zobaczył odwzajemniony uśmiech na twarzy Luciusa schował broń. Na wyciągniętą rękę zaczął szybko, może nawet trochę nerwowo, ściągać rękawiczkę bez palców z dłoni, po czym wymienił uścisk. Harry Preston, witam. Całe szczęście, że cię spotkałem. Ostatnio widziałem dużo tu tych skorpionów, nie wiem czy się ich tyle namnożyło, czy tylka ja mam takiego pecha. Chodźmy może dalej, nigdy nie wiadomo czy wystrzały nie przyciagną kogoś lub czegoś... Ruszając w dalszą drogę ciągnął: Widzę, że nie posiadasz dużych zapasów przy sobie, skąd wyruszyłeś jeśli można wiedzieć ? Mimo całego bagażu Harry poruszał się nader sprawnie, wprawny obserwator mogł stwierdzić z prawie 100% pewnością, że to nie jest pierwsza 'wyprawa' Harrego.
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline