Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2007, 00:08   #5
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
A dzieje się coś jakoś nie słyszałem o prężnie działającym klubie w Opolu i jakiś imprezach organizowanych przez niego no dałem największe miasta i te, które z jakiś przyczyn mogą być dobre komunikacyjnie lub może parę osób w nich studiuje.
Moim zdaniem powinno być miejsce zamieszkania lub nauki podawane zawsze przy zakładaniu konta na LI jako obowiązkowe. Wtedy łatwo w wyszukiwarce można by sprawdzić ilu LI mieszka w dany mieście. Mamy w końcu blisko 4900 zarejestrowanych użytkowników. Swoją drogą ciekawe ile z nich jest aktywnych. Brakuje mi w tej wyszukiwarce opcji z ilością postów na dzień żeby np. można było sprawdzić ilu rzeczywiście jest aktywnych i ma np. powyżej 0,5 posta na dzień.

Edit: Grey nie rozmawiajmy o polityce
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline