Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2007, 01:13   #6
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Pac.. Proszę państwa <śmiech na sali> żeby zrobić dobry konwent, a nie nawet taki jaki był i którego ja byłam orgiem nie wystarczy wybrać miejsca... Ale jeśli chodzi o ankietę to ja wypowiem się tylko i wyłącznie w ten sam sposób co zawsze planując zjazdy i imprezy konwentowe-Duże miasta ODPADAJĄ!! Pytacie dlaczego? Powód jest bardzo prosty-koszty, koszty, koszty... Dlatego prawie wszystkie Zloty, prócz Krakowskich (które z resztą na innych zasadach były robione) były organizowane w małych miastach, miasteczkach itd. Większość userów jest albo studentami, albo uczniakami (jak ja np), których naprawdę nie stać, żeby nawet wyżywić się, a co dopiero przenocować parę dni w takiej choćby Wa-wie..

Szczerze powiem, że nie widzę większego sensu tej ankiety... Zastanawiałam się już nad przyszłorocznym konwentem LI i przyszedł mi do głowy jeden pomysł.. Ale na razie szaaa.. Będzie inaczej niż ostatnio-moje Rude słowo! Ale najpierw muszę się ze wszystkim obrobić i pogadać z paroma osobami..

Głosujcie kochani jak chcecie, ale zastanówcie się po co? Wybierzecie sobie miasto, a nikt tam nie będzie miał znajomości, czasu, ani ochoty nic robić, szukać i załatwiać..

Tym pesymistycznym akcentem jak moje życie kończę wypowiedź i idę nareszcie spać.

Pozdr Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline