Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2007, 10:14   #22
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
- Ja? Hmm... Jestem tą... no... Obdarzoną. Nigdy nie pracowałam w policji... Byłam... w sumie to nadal jestem informatykiem... A ty, jesteś policjantem? -

Słysząc tą odpowiedź na twarzy De Luci wymalowało się zaskoczenie. Oczywiście na szkoleniu opowiadali o tym, tak jak o innych rzeczach, ale nie spodziewał się, że będzie pracował z kimś takim.

-Nieźle ... przepraszam za moją reakcję, ale to dla mnie nowość. Do niedawna nie wierzyłem w takie rzeczy- Przerwał na chwilę zastanawiając się co ma dalej powiedzieć

-Dobrze w takim razie, że pracuję z tobą. Ja jestem tylko zwykłym gliną. Żaden ze mnie Brudny Harry czy gliniarz z Beverly Hills. W Policji jestem od 2001 roku, najpierw szkoła, więc pracę na mieście zacząłem w 2002 roku- Chris przerwał na chwilę swój monolog. Zmienianie wydziałów nie było niczym nowym, ale przejście do XIII, to tak jak by nagle znaleźć się w wywiadzie, gdzie mówią człowiekowi, że Bush to tak naprawdę ibn Laden. Uśmiechnął się do swojej partnerki

-Myślę, że sobie poradzimy. Wiesz tak naprawdę ta praca nie jest taka trudna. Myślę, że możemy się wiele od siebie nauczyć. Dla mnie zrobienie czegoś więcej poza prezentacją czy napisaniem raportu na komputerze zawsze było problemem, te pudła chyba mnie po prostu nie lubią- zakończył uśmiechając się szeroko.
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline