Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2007, 14:37   #74
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Facet był słodki. Istnieje tylko jedna rzecz u facetów, którą cenią ponad szpiczaste uszy, czarne, długie, lśniące włosy stargane w artystycznym nieładzie, i bystre ciemne oczy pełne niegrzeczno-demonicznego blasku. Tą rzeczą jest poczucie humoru.
„No. Ten przynajmniej sensownie gada” – przyznał głos.
„Podoba ci się?XD”

- Dzięki – Almena uśmiechnęła się przyjaźnie do intrygującego pana o nieznanym imieniu.
Podeszła do uchylonych drzwi i krzyknęła w szparę;
- Siviee, Alexia!!! Kończcie tę... zabawę...eeeeerr...? Jest ważna sprawa, nie cierpiąca... zwło...ki... XD!!!
Czekając, aż przyjdą, zagadnęłam pana z ciastkiem.
- Nie jesteś stąd, prawda? – spytałam, przyglądając się mu. – Więc chyba nie możesz mi zbyt wiele powiedzieć o tutejszej katedrze i jej lokatorach?... – a może jednak? – Czym się zajmujesz? Chyba nie przesiadywaniem w łaźni?;3
„Wiesz, Almena, może wydłubuje dziurkę w ścianie, żeby podglądać to i owo;3”
„wygląda na porządnego faceta”
„Ja tez na takiego wyglądam;3”
„gah, racja-_-#”

jeśli Siviee i Alexia się zjawią, po cichu, najlepiej bez świadków, opowiem im co widziałam w katedrze i zaprowadzę je tam, gdzie zgubiłam łotrów. Pan Z Ciastkiem może iść z nami od biedy, a co ;3 XD Wzbudza zaufanie XD
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline