Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2007, 16:53   #90
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Jak już pisałam na gg - wszystkie okna tego domu w świecie rzeczywistym są zabite od środka deskami (tak to przynajmniej wygląda), a w Umbrze wszystkie są czarne, nie da się zajrzeć do środka.

Okazało się, że trochę się zamieszałam i pomyliłam miesiące w sesji, na szczęście udało się dojść do ładu zanim palnęłam jakąś większą gafę. Podam więc ogólne informacje, żeby każdy wiedział jak jest:

Mamy 10 września 2007r., godzina 17.00. Do całkowitego zachodu słońca pozostało około półtorej godziny, ale z powodu warunków atmosferycznych i faktu, że jesteście w środku lasu, dookoła panuje już szarówka i coraz szybciej zapada zmrok. Dodatkowo jest pierwszy dzień nowiu, więc nie ma co liczyć na światło księżyca. Obecnie przestało padać, jest mokro i wilgotno, dość chłodno. To chyba tyle

Kolejna sprawa - zyskaliście jeden dodatkowy punkt na totem. Lorn zaproponował, żeby przyznać go na to, czego ostatnio zabrakło, czyli żeby totem zawsze był przy watasze. Ja nie widzę problemów, ale żeby było demokratycznie, pytam czy się zgadzacie, czy macie jakieś inne propozycje?

I jeszcze pytanie o czystość rasy w szczepie, odpowiem zwięźle - są
 
Milly jest offline