Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2007, 19:53   #24
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Doszli do świetlicy. Po krótkiej wymianie zdań z dwoma innymi detektywami, w czasie której McMurry nie odezwał się słowem postanowili zająć miejsce przy jednym ze stolików. Lou Phin kontynuowała rozmowę, którą rozpoczęli jeszcze przed gabinetem inspektora. Mike wpatrywał się w jej usta i oczy. Analizował każde słowo, jednocześnie podziwiając twarz. Gdy go dotykała było mu miło. Lubił bliskość dziewczyn. Zwłaszcza tych młodych i ładnych. Jednak zawsze starał się unikać flirtowania w pracy. Czół jednak, że tym razem nie uda mu się powstrzymać.

- A ty? W czym jesteś dobry? - Zapytała na koniec swojej wypowiedzi Lou.
Ach, może kiedyś się przekonasz Uśmiechnął się do własnych myśli. Notabene dość niecenzuralnych. Jednak szybko zszedł na ziemię. Wstał na chwilę, podszedł do automatu z wodą i wziął dwa jednorazowe kubeczki. Jeden postawił przed Lou, a drugi przed sobą. Wziął do ręki swój termos i nalał do obu kubków czarnej pachnącej kawy.
- Mam nadzieję, że będzie ci smakować. Sam parzyłem. Nie ma nawet sensu porównywać jej z tą kawą z tutejszych automatów. To jedna z rzeczy w których jestem dobry. Poza tym jakiś czas pracowałem w wydziale do spraw przestępstw komputerowych, dlatego słońce, jeśli będziesz mieć jakieś problemy z blaszakiem, to służę pomocą. A z zainteresowań to lubię książki, filmy, muzykę imprezy i sex. W trochę innej kolejności. - szeroki uśmiech i spojrzenie w oczy nowej partnerki nie pozostawiał jej wątpliwości co do tego, które z wyżej wymienionych zainteresowań stoi na pierwszym miejscu.
- Pomijając facetów w czerni, ciekaw jestem co możemy dostać. Jakiegoś żaboludzia?
 
Mi Raaz jest offline