Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2007, 21:18   #26
Marcellus
 
Reputacja: 1 Marcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemu
Pozwól, że ja będę prowadził samochód – rzekł bezkompromisowo Ambers. Wolałbym aby to była moja bryka, znam ją jak samego siebie.
Jun usmiechnal sie do Christophera.
-Musze powiedziec ze nawet mialem nadzieje ze to zaproponujesz. Nie calkiem przyzwyczailem sie jeszcze do prawostronnego ruchu w Stanach.
Rozmowa dwoch nowych partnerow zostala przerwana przez nadejscie kobiety. Jun rozpoznal w niej jedna z osob bedacych od dzisiejszego dnia czlonkami XIII wydzialu. Zaproponowala ona " impreze integracyjna".
Jun nie przepadal za tak zwanymi popijawami i juz mial grzecznie odmowic, tymbardziej ze jego partner wywinal sie zyciem rodzinnym gdy pomyslal iz dobrze bylo by poznac nowych wspolpracownikow.
Zchecia wezme w tym udzial. Mam nadzieje ze nasza wspolpraca bedzie owocna.
Nastepnie zwrocil sie do Chrisa.
Wiec masz rodzine Ambers-san ? Lepiej na nich uwazaj. Roznego rodzaju duchy i demony moga miec twoja rodzine na celowniku. Ze nie wspolne o zwyklych urzytkownikach sil nieczystych. Jesli chcesz to moglbym w pewnym stopniu zapewnic ochrone twojemu domostwu.
Uslyszawszy tekst o wamiprach i wilkolakach pomyslal ze chyba trzeba cos wytlumaczyc zebranym. Wiedzial ze szkolenie bylo dosc zdawkowe ale jednak nie bylo to powodem do lekcewazenia tego przeciwko czemu staja.
Prosze o wybaczenie, ale uwazam iz nie powinnicie traktowac naszej misji tak... lekkomyslnie. Moce duchow sa potezne a i zli ludzie wykorzystujacy je do swoich celow stanowia powazny problem. Kazda lekkomyslnosc moze prowadzic do waszej smierci. Lub smierci tych ktorych kochacie.
Powiedziawszy to ruszyl za Ambersem do swietlicy.
 
Marcellus jest offline