Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2007, 23:20   #8
Mijikai
 
Mijikai's Avatar
 
Reputacja: 1 Mijikai ma wyłączoną reputację
Jeśli mam być szczery rudaad, ta ankieta ma służyć jedynie rozeznaniu się w terenie co do miejsca, w które domyślni uczestnicy konwentu chcieliby się udać, ewentualnie co by im pasowało. Oczywiście wszystko zależy od dobrego organizatora, ale Cedryk nie zadeklarował, że to on nim właśnie będzie, sądzę, że tego typu ankieta jest bardzo dobrą wskazówką, dla kogoś kto ten wyjazd ( tzn. konwent ) organizować będzie w najbliższej przyszłości.

Następnie co do dużych miast, tu muszę się z tobą zgodzić koszty, są przytłaczające w miastach takich jak Gdańsk, czy Warszawa. Można by znaleźć zakwaterowanie, w miejscu gdzieś pod ów miastem, by ono stanowiło tylko wyznacznik topograficzny. ( Weźmy takie Legionowo - pod Warszawą, koszty tam po pierwsze radykalnie mniejsze niż w stolicy, łatwo zorganizować tam mieszkanie nawet dla dużej grupy ludzi )

I po trzecie i ostatnio co do mojego własnego wyboru. Wybrałem Warszawę. Dlaczego ? Nie kryję się, że ja akurat tu mieszkam, lecz nie ma to żadnego wpływu na moją decyzję. Pomyślcie, że takiemu człowiekowi z Trójmiasta trudno będzie się dostać do Krakowa, Katowic, czy Wrocławia i na odwrót żaden krakowiak nie przemierzy kraju tylko po to by wpaść na konwent - nie tylko z powodu niedogodności w translokacji, ale także ze względów finansowych ! Warszawa to już co innego, ktoś z Białegostoku, zarówno jak i ktoś z powiedzmy Wrocławia, może sobie na to pozwolić, a i bliżej i dogodniej jest.

Dlatego zastanówcie się zanim klikniecie ! Przestrzegam was !
 
__________________
Młot na czarownice.
Mijikai jest offline