Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2007, 07:43   #32
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
- Palisz?- spytała.

- Nie.

- To masz szczęście mały. Bo ja nienawidzę wręcz.- posłała mu kolejny uśmiech. Drzwi świetlicy znów się otworzyły i weszła kobieta. Nicole. Hmm, a jakby tak.

- Zaraz wracam- rzekła i podeszła do drugiej kobiety.- Witaj. Lou Pihn, miło mi cię poznać. Tak się złożyło że jesteśmy jedynymi przedstawicielkami płci pięknej w tym męskim zespole, zatem będziemy musiały się wzajemnie wspierać, nie uważasz? Cieszę się że przyjęłaś zaproszenie na wieczór zapoznawczy. Klub jest otwierany o dziewiętnastej. Przekaż swojemu partnerowi.

Spojrzała z ukosa na partnera Nicole, po czym zwróciła się ponownie do dziewczyny.

- Przez przypadek usłyszałam na korytarzu że lubisz motocykle, tak się składa że i ja lubię je. Mam na składzie Kawasaki Ninja ZX6R z 97. Stary model, ale na chodzie. A ty? Jaki masz model?
 

Ostatnio edytowane przez RyldArgith : 07-11-2007 o 17:59.
RyldArgith jest offline