Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2007, 07:53   #17
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Wybacz Mira, ale skoro ja mogę to zrobić we Wrocławiu bez problemów, to nie rozumiem, czego by nie w Reykiaviku. Wprawdzie miasto znacznie mniejsze, ale stolica, gdzie siłą rzeczy gromadzi się większość gości, bogatych turystów, elita kraju etc. Co do tempa ekspresowego napisałem, żeby przysłali natychmiast. nie wiem jak u Ciebie w mieście, ale w moim oznacza to, że dyspozytor dzwoni do najbliższych sieciowych taksówkarzy dysponujących wymaganymi samochodami i oni przyjeżdżają jak najszybciej się da, co trwa od 10 minut do pół godziny. Przecież nigdzie nie napisałem, że spojrzałem przez dziurę w ścianie i zobaczyłem wyjeżdżające zza zakrętu samochody. dyspozytor pewnie odrzekł standardowe: Dobrze proszę pana, zaraz wysyłamy. Proszę czekać. Jeżeli w Reykiaviku wszystko działa inaczej, faktycznie przepraszam, ale przypuszczam raczej, że zasada jest podobna. Przecież tu nie chodzi o wielkie Chevrolety z szoferami w białych rękawiczkach, gdyż wtedy nie dzwoniłbym ewidentnie do linii taksówkowej, tylko o kierowców z dużymi samochodami, wygodnymi i tyle mojej odpowiedzi w tej sprawie. No cóz, widocznie jeszcze nie czuję, co według Ciebie jest prawdopodobne, a co nie, bo dla mnie niniejszy telefon był normalnym standardem, który mogę zrobić w każdym zakątku cywilizowanego świata.
 
Kelly jest offline