Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2007, 17:47   #22
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Mike lekko się zataczając ruszył w kierunku postoju. Po nieskończenie długiej chwili wreszcie dotarł do drzwi i ciężko wpakował się na tylne siedzenie. Przez chwilę dyszał ciężko po czym podał kierowcy adres gabinetu Szczerby i dodał:
-Jak dowieziesz mnie w piętnaście min płace pięć dyszek górką.
Po czym skoncentrował sie na uciskaniu ran by ograniczyć upływ krwi. W tej chwili przypomniał sobie o wiadomości od Johna. Wyjął telefon i szybko wstukał wiadomość.
"Nie dam rady sie teraz spotkać, Fisher wysłał mi paru kolesi do towarzystwa i trochę narozrabiali. Trzeba mnie trochę połatać. Odezwę się potem. Jak stan Beth? Jest bardzo źle? Wiesz dokąd chodzi, gdzie mogła dostać to świństwo?"
Wysłał i dopiero teraz zaczął się naprawdę martwic o swoją dziewczynę. Przedtem koncentrował się na walce i nie miał na to czasu, teraz jednak zmartwienie dopadło go ze zdwojona siła.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline