Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2007, 10:04   #267
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Widzę, że nie dociera, ja wciąż piszę z perspektywy własnej. Jeśli Akito zacznie się zastanawiać lub pogrążać w myślach nad intrygami, dokładną obserwacją zachowania etc. to będziecie to mieć czarno na białym i nie musisz mi tego podkreślać co wie a co nie wie Akito. Jeśli będę miał jakąś wątpliwość to spytam Ciebie lub Tammo, ew. sami mnie poprawicie, należy jednak pamiętać, że przebywaliśmy z sobą sporo czasu i Akito wie, że Smok myśli o wszystkim a Skorpion myśli o sobie oczywiście to ogólnikowe stwierdzenie wystarcza Akito by nie pogrążać się dalej w domysłach. Jak usłyszy jakieś słowa lub zobaczy jakiś czyn, to się do niego odniesie jeśli będzie czuł taką potrzebę

Ps po luźnych spostrzeżeniach, myślach, odpowiedziach, można ocenić stopień zaufania i raz jeszcze nie robił tego Akito tylko Ja I z tej perspektywy piszę, że jeśli Smok zechce się pogrążać w domysłach to jego sprawa, ja mam umysł jak niemowlę hi hi, no tym razem chodzi mi o Akito, on śpi spokojnie, jeśli chodzi o Was, przynajmniej na razie

Ale na wszeliki wypadek powtórzę:

Dlatego podkreśliłem, że są to spostrzeżenia moje a nie Akito.
Dlatego podkreśliłem, że są to spostrzeżenia moje a nie Akito.
Dlatego podkreśliłem, że są to spostrzeżenia moje a nie Akito.
 
Eliasz jest offline