Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2007, 15:37   #268
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Odpowiedzi popisane, posty wcześniejsze poedytowane.

Poprawki:

Abishai: we wprowadzeniu masz kto jest daimyo Mirumoto. Hitomi ma cztery lata. Na pewno nie prowadzi teraz polityki nienawiści.

Lhianann:

różno kolorowych
Shro Tengu
Wargi Yuuki zaczęły bezgłośnie wznosić modły do Rydena, Fortuny piorunów i burz, pana wiatrów.
- Mai- san, watashi adauchi goshujin kira…

Różnokolorowych, Shiro Tengu, dodać proszę tłumaczenie do japońskiej sentencji, zastępując kira przez korosu, no i Fortuna Wiatrów to Kaze-no-kami, lub można też modlić się do Czterech Strażników, zaś Fortuna Burzy i Piorunów (a także sprawiedliwości, btw) to Osano-Wo. Rydena nie znam.

Wellin, Carn, witajcie w sesji. Jesteście już dodanim możecie pisać, choć wpierw bym zobaczył opis w sesji (Carn, to z maila ma moją aprobatę).

Carn, ostateczną wersję wprowadzenia kompletuję, choć idzie mi strasznie powoli, z racji konieczności sprawdzania paru rzeczy. Powinienem ją jakoś na dniach podesłać, ale że na dniach czeka mnie wyjazd, pewnie się to przesunie.


Wellin, Carn, Kset - dodajcie w panelu nad sesją linki do swoich podobizn w odpowiednie miejsca.

Uciekam, bom spóźniony do pracy!
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline