Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2007, 23:26   #554
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Almena, dobrze, to twój świat, więc mnie nie pozostaje nic innego jak... strzelać do Thomasa

Extremal, dyskusja moja i Blackera była bądź co bądź inteligentna, bo każdy z nas bazował na logice i znajomości astronomii, której niestety TY nie masz, więc proszę, nie wypowiadaj się o czymś, o czym nie masz pojęcia.
Poza tym w poprzednim poście powiedziałem co sądzę o gadninie do mnie czym to nie jest, a czym to jest Fantastyka i jeżeli nie wierzysz lub nie chcesz wierzyć, że jednak znam się trochę na Fantastyce, to już twoja sprawa, a nie moja, ale przynajmniej łaskaw byłbyś przeczytać albo spróbować przeczytać co napisałem.
Poza tym, jeżeli już chcesz się wypowiadać o czymś, o czym nie masz pojęcia, odnosząc się do postów kogoś, kto sie tym interesuje, to racz czytać ze zrozumieniem, bo to JA mówiłem, że wszystkiego wzorami i matematyką nie da sie pokazać. Jeśli mi dalej nie wierzysz, to odsyłam do ponownej lektury. To by było na tyle.
Poza tym to, co jest dla ciebie głupotą i dyrdymałami, mnie i Blackera interesuje, więc czytamy o tym. Swoją drogą ciekawe czy ty masz jakieś hobby, w co wątpię, jeżeli potępiasz zainteresowania innych.
 

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 08-11-2007 o 23:30.
Alaron Elessedil jest offline