Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2007, 18:19   #23
Helldog
 
Helldog's Avatar
 
Reputacja: 1 Helldog nie jest za bardzo znany
Idąc za radami Milly, abishai'a, Grey'a i Kitsune-sensei postanowiłem trochę zmienic koncept postaci. Oto co narazie napisałem (wiem, że minęło dośc sporo czasu od mojego ostatniego posta, ale zwyczajnie nie miałem czasu by się tym zając):

Tak więc postac nazywa się Aki Iamasu (choc jej prawdziwe imię i nazwisko brzmi Evan Blackhead, ale on o tym nie wie).
Jest człowiekiem.
Urodził się w Fearunie jednak z powodów opisanych bliżej w historii znalazł się w Rokuganie.
Jest dośc wysokim, szczupłym, lecz wspaniale zbudowanym mężczyzną. Ma krótkie, noszone w lekkim nieładzie włosy koloru jasnoszarego. Nietypowe dla człowieka srebrne oczy zdradzają niezwykłośc tego chłopaka.
Ma 40 lat.
Aki ma byc mieszanką Mnicha i Ninja.
Jest człowiekiem spokojnym i cierpliwym. Potrafi byc uparty, ale w dobrym znaczeniu tego słowa. Dużo i ciężko trenuje, jednak wie co to umiar, nietylko podczas cwiczeń.
Atrybuty w sesji do której go tworzę (78 pkt. na cechy):
- Siła 13
- Kondycja 12
- Zręczność 19
- Inteligencja 10
- Mądrość 16
- Charyzma 8
Umiejętności:
1. Sztuki walki - głównie Ninju-tsu, lecz dla równowagi ciała i ducha zajmował się również Karate, Kung-fu, Aikido, Kickboxingiem, Juji-tsu, Muai Thai, itp. (oczywiście w DnD'kowskim wydaniu :P).
Aki potrafi wspaniale walczyc wręcz. Opanował niezliczone techniki walki, od prostych ciosów i kopnięc zaczynając, na rozbrajaniu, ogłuszaniu i zabijaniu przeciwnika gołymi rękoma kończąc.
2. Walka brońmi - Aki uczył się podstaw użycia różnych broni, jednak dzięki wieloletnim cwiczeniom został prawdziwym mistrzem we władaniu i miotaniu krótkimi ostrzami.
3. Akrobatyka - częścią treningów walki były także cwiczenia akrobatyczne i gimnastyczne. Aki jest nadzwyczaj wygimnastykowany, a jego zręcznośc i zwinnośc są na wysokim poziomie. Nie jest dla niego najmniejszym problemem wspiąc się na dach budynku, ani też przeskoczyc wysoki mur. Równie łatwo przychodzi mu skakanie, odbijanie się od ścian, turlanie po ziemi, upadanie z dużych wysokości, itp. stunty.
4. Ukrywanie i skradanie się
5. Nadzwyczajne ślepowidzenie - Aki jest niewidomy, lecz jego pozostałe zmysły są nadludzko wyostrzone, w związku z czym Aki "widzi" znacznie lepiej niż normalny człowiek oczami (ala DareDevil z Marvela).
Historię piszę w postaci planu, który potem rozbuduję i zamienię na fabularną:
1. Gdy Evan miał półtora roku jego matka uciekła od małżonka czarnoksiężnika, gdyż ten prowadził eksperymenty na własnym synu.
2. Matka Evana zdołała uciec z Fearunu do innej sfery, do krainy zwanej Rokugan. Tam zmarła z powodu klątwy rzuconej przez męża. Evan został sam w dziczy.
3. Evan został szczęsliwie uratowany przez wędrującego tamtym lasem wojownika ninja o imieniu Kogu Iamasu.
4. Kogu przygarnął bobasa. Nazwał go na cześc swego ojca - Akiego Iamasu.
5. Aki dorastał pod czujnym okiem Kogu. Kogu był surowym rodzicem, jednak bardzo kochał przybranego syna.
6. Od 6 roku życia Aki cwiczył się w sztuce Ninja. Z uporem trenował ciało, sprawnośc fizyczną i wygimnastykowanie. Uprawiał akrobatykę, uczył się trudnych stylów walki, a także władania brońmi. Dużo czasu poświęcał również na naukę skradania i chowania się przed oczami innych.
C.D.N. (oczekuję waszego zdania :P)
 

Ostatnio edytowane przez Helldog : 09-11-2007 o 19:44.
Helldog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem