Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2007, 22:19   #2
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
To jest nic innego (wg. mnie) jak ucieleśnienie powiedzenia "Jak zarobić by się nie narobić" gdzie "narobieniem się" są nowe pomysły.
Dajmy na to rozwinięcie złych charakterów w produkcjach. W ciągu ostatnich 10, może 20 lat jesteśmy wręcz zalewani przez filmy, książki i gry gdzie główny wróg bohatera (jeśli bohater jest dobry), lub główny bohater jako postać zła, jest bardzo inteligentny, przebiegły itp.
Chodzi mi tu o to, że ktoś kiedyś sobie pomyślał o tym, stworzył i okazało się to sukcesem, więc reszta producentów jak jeden mąż poszła za nim!
Dlaczego, się pytasz.
Sądzę że można odpowiedzieć na to tylko zaczynając od "według mnie", tak więc według mnie dzieje się tak, bo to najprostsza droga do zrobienia kasy, przynajmniej w filmach, grach, czy książkach.
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem