Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2007, 19:14   #142
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Xhapion bez sprzeciwu poszedł czwartą odnogą korytarza, jednak cały czas coś go gryzło. Czarodziej może i wiedział co to było ale na pewno nie chciał tego okazywać. Gdy staneli naprzeciwko celi z krasnoludami, zareagował podnieceniem na słowo "Smoki". Wiedział trochę o ich potężnej magii i wspaniałej historii ale jeszcze nigdy nie trafił na żadnego przedstawiciela tej szlachetnej rasy. Gdy doszło do głosowania, mag opowiedział się nie wypuszczaniem krasnoludów.
- Sam mogę nas stad wyprowadzić. Nie wiemy kim oni są naprawdę, a te korytarze nie do końca wyglądają mi na robotę krasnoludów. Nie zaufam tym krasnoludom, nie z racji ich rasy - dodał spoglądając na swojego towarzysza - ale dlatego, że mi się po prostu nie podobają. Mam przeczucie a ono nigdy mnie nie zawiodło
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline