Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2007, 08:50   #135
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Poczuł jakąś dużą energię i usłyszał krzyki.
" Chyba zarzynają jakiegos kota" - pomyślał. Po chwili zobaczył, że to tylko Kordos i Roy kumulują energię. Właściwie to sam miał już to zamair zrobić po historii Ragnara. Zeskoczył z powrotem na ziemię i czekał na to co się wydarzy. Zaskoczyło go to, że posąg rozsypał się w proch nic po sobie nie zostawiając.
- Nie wiem o co tu chodzi. Nie jestem dobry w takich łamigłówkach. Nie wiem jak wy ale ja idę na to rozgałęzienie. Może Android dowiedział się czegoś więcej - usłyszał wypowiedź Ragnara.
- Poczekaj moment. Jeszcze sprawdzÄ™ parÄ™ rzeczy.
Jego uwagę ponownie zwróciły te dwa szkielety na podłodze. Podszedł do nich próbując coś przy nich znależć. Odsunął je też żeby sprawdzić czy niczego nie zasłoniły. W końcu podchodzi do miejsca gdzie stal posąg i uważnie je ogląda. Jeśli nic ie znajduje wzrusza ramionami i odchodzi za Ragnarem.
 
wojto16 jest offline