Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2007, 12:02   #131
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
- Garret przestań się mądrzyć wielki filozof się kurde znalazł!
- Dziękuję. Dziękuję. Staram się.
- Więc won! Nie ma czasu biegiem, nie ma czasu na dyskusje i przekomarzania! Zygfryd WON!!! I gówno mnie obchodzi twoje pieprzone rycerskie zasady!
- Ja zaprotestuję. I co z tego, że miecz nie jest już święty? To zawsze miecz. A podczas bitwy każdy miecz się przyda. Skoro Zygfryd to rycerz to chyba nie uczył się ylko machania świętym mieczem. Zwykłym też umie.
- Myśślałem, że obędzie ssię bezz tego, ale powinniśśmy wybrać przywódcę. Każdy ma jeden głoss i nie może go oddać na siebie. Nigdy nie byłem za demokracją, ale może się to ssprawdzić w małej grupie. Jeśli szzybko to zrobimy to uwiniemy się zzanim przybędą jeszcze nieumarli.
- Ja myślę, że się obejdzie. Za mało się znamy żeby wybierać przywódcę. Poza tym ja zawsze lekceważę przywódców i robię to co chcę więc raczej mnie to nie obchodzi. Lepiej zająć się działaniem niż tylko głupim czczym gadaniem.
Schował miecz pod ubraniem tak żeby był niewidoczny i zwrócił sie do Alana:
- Mógłbyś udawać, że prowadzisz mnie jako jeńca do tamtego nekromanty? Kiedy tylko się zbliżymy zabiję go. A wy - zwrócił się do reszty - jak chcecie możecie dalje bawić sie w demokrację. Powiem tylko jedno. Jesteśmy na ziemiach nieumarłych. Tu coś takiego jak demokracja nie istnieje.
 
wojto16 jest offline