Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2007, 18:06   #76
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
„Dziwnie się czuję... Chyba znowu...”
„Uważaj...”
„zrobiło mi się... fioletowo przed oczami...”
„Pamiętaj; łuk jest zły, łuk jest zły... nie strzelaj do nikogo...”
„Ale ja chcę się zemścić... chcę... kogoś... zabić...”
„nie chcesz”
„chcę”
„nie chcesz”
„Chcęęę!”
„mówię, ci, że chcesz!!!”
„A właśnie, że nie chcę!!!”
„No dobra, wygrałaś”
„HA!XD”
Almena, dumna z siebie, podparła się pod boki.
- Więc tak – zerknęła na drużynę. – Polazłam do katedry, pomodlić się. Ale tam byli dziwni księża. Na ołtarzu leżał trup z dziurą w brzuchu, a księża się na niego gapili i szemrali, że ukryją ciało. Dwóch drabów złapało denata i wytaszczyli tu tutaj. Był z nimi któryś klecha, blady jak kreda, wytatuowany. Nie wiem czy poleźli na cmentarz, czy nad jezioro, pozbyć się ciała. Ja obstawiam jezioro.
„no a jak. Na cmentarz nie polezę, bo tam jest niefajnie. A jeziora są ładne sympatyczne i malownicze”
„sympatyczne? Jak jezioro może być sympatyczne?!”
„ignorant. Elfy słyszą, jak woda mówi do nich...!^_^”
„nie muszę być elfem, wystarczy, że wypiję;3”
- Uważam, że powinniśmy sprawdzić co się tu wyrabia! – oznajmiła zawzięcie Almena.
„A w sumie to dlaczego?;3”
„bo nie chcę póki co wracać do tawerny gdzie sexi Dżej zapewne leży spity -_-„
- idę nad jezioro!!!- Almena bojowo wskazała ręką w kierunku ścieżki nad wodę. – Kto idzie ze mnąąąą?;3 – zrobiła uroczą minę, po czym ruszyła w kierunku jeziora.
Po chwili przystanęła i przykucnęła, szukając śladów stóp.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline