Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2007, 21:47   #27
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Mike zamyślił się. Cholera nie ma co myśleć kiedy Beth zatruła się jakimś świństwem. Trzeba się zgodzić. Mike zacisnął zęby a po chwili powiedział krótko:

-Dawaj to gówno. I dane tego lekarza którego mam wysłać do piachu, ne mam całego dnia na wylegiwanie się u ciebie.

Potem będzie się martwił resztą, na razie musi się stąd pozbierać i sprawdzić co Beth. Może przy okazji trafi się ten lekarz dla Szczerby, a nie to się go poszuka. "Im więcej masz do zrobienia tym lepiej kontrolujesz czas który masz." Pomyślał jeszcze solo i zamienił się w słuch.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline