Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2007, 16:00   #49
Umbriel
 
Umbriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Umbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie coś
Ambers-san, ty masz rodzine prawda ?Dobrze bylo by ja jakos chronic, teraz gdy pracujesz w XIII. Wiem ze nikt nie powinnien lekce sobie wazyc sytuacji w jakiej sie znajdujemy. Nie wiem co wam mowili na szkoleniu, ale walka z tym co nie naturalne jest niebezpieczna. Lepiej by domostwo bylo strzerzone przed silami nieczystymi
Christpher uśmiechnął się do mnicha podnosząc oczy z nad akt.
- Nie wiem, czy mógłbyś jakkolwiek pomóc Jun. Ale jeśli tak, to będę wdzięczny za duchowe wsparcie dla mojej rodziny. Po za tym... Nie wszystko co jest uznawane za twór ciemnej strony jest takie złe, jakie się wydaje. Gdyby tak było, moja rodzina już dawno byłaby w poważnym niebezpieczeństwie - spojrzał na twarz mnicha enigmatycznie.
- Mieliśmy spotkać się przy moim biurku - powiedział do mnicha, choć nieco głośniej niż zwykle, niemal błagalnym tonem, licząc na to, że "gołąbki" go usłyszą. Postanowił poczekać jeszcze chwile, tym razem próbując wywnioskować coś o podejrzanych z ich zdjęć.
 

Ostatnio edytowane przez Umbriel : 12-11-2007 o 20:16.
Umbriel jest offline