Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2007, 16:25   #50
Marcellus
 
Reputacja: 1 Marcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemu
- Nie wiem, czy mógłbyś jakkolwiek pomóc Jun. Ale jeśli tak, to będę wdzięczny za duchowe wsparcie dla mojej rodziny. Po za tym... Nie wszystko co jest uznawane za twór ciemnej strony jest takie złe, jakie się wydaje. Gdyby tak było, moja rodzina już dawno byłaby w poważnym niebezpieczeństwie
Na te slowa japonczyk pokiwal ze zrozumieniem glowa.
-Oczywiscie slowa moje o mocach zla byly nijakim uproszczeniem. Faktem jest ze malo ktora z tak zwanych mocy nie czystych jest tak naprawde zla. Ludzie sa zdolni do zla a oni moga wykorzystywac duchy zywiolow i inne do swoich celow. I nie chodzilo mi takze o wspracie duchowe w sensie strict tego slowa, ale bardziej o ochrone moca przodkow. Amulety ochronne.
 
Marcellus jest offline