Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2007, 20:13   #81
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
-Almena, Piękności... Mnie nie obchodzi, czy facet był seksowny. A w każdym razie JESZCZE mnie to nie obchodzi, bo w tym stanie to może tamten strach na wróble z beczki może by mnie zechciał. - uśmiechnęła się nabierając dystansu do sytuacji.

Przerzuciła płaszcz przez torbę i rozłożyła szeroko ręce, tak by wiatr szarpał jej lnianą tunikę. Przechodnie przyglądali jej się z niesmakiem i zażenowaniem, bo pod cienką lniana tuniką w zestawie z piersiami był pokaźny komplet noży, które teraz zwisały wyeksponowane na biodrach dziewczyny.

-No co?! Szybciej wyschnę! - uśmiechnęła się podciągając do góry mokre spodnie, które uparcie zsuwały jej się w dół.
 
Wernachien jest offline