Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2007, 23:45   #91
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Kilka rzeczy wymagających uściślenia i uprzedzających ewentualne pytania:

Głos staruszka się niesie jak to po otwartej przestrzeni na wsi, wieczorem. Co nie znaczy, że każde jego słowo jest idealnie zrozumiałe dla stojących obok i niedaleko basenu. Jakieś strzępki, słowa etc. można się domyśleć.

Pomyślcie co zrobić ze sobą, moje drogie Lupuski, bo żeby dojść do domu staruszek będzie musiał dokładnie obok basenu przejść.

Staruszek mówił dużo, bełkotliwie, rzadko w ogóle zwracając na Was uwagę. Oczywiście możecie opisać jak zachowujecie się podczas tego przemarszu przez posesję, możecie zadawać mu pytania, ja to uwzględnię i odpowiem. Chłop jest już dość pijany, im bardziej mówił o domu tym więcej pił, widać że nie za bardzo ma ochotę tam iść, coś go nęka, czegoś się boi. Ale jeśli zdecydujecie iść - pójdzie.

Nie wiem co jeszcze... jakieś pytania?

UWAGA! Kto czytał posta przed edycją proszę wziąć poprawkę na ten fragment:
"Obok wielkiego basenu bystre oczy wilków dostrzegły ciemniejszy kształt wyróżniający się na tle jasnych kamieni. Stamtąd też dolatywał obrzydliwy zapach zgnilizny, szlamu i zwierzyny."
Tak jest poprawnie!!

Kolejny termin odpisywania to 19 listopada, również poniedziałek. Jakbyście byli tacy kochani i nie odpisywali na ostatnią chwilę... to byłoby fajnie
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 12-11-2007 o 23:56.
Milly jest offline