Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2007, 19:02   #29
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Napisałam to już na gg, ale dla uściślenia napiszę jeszcze raz tutaj.

Widać duże postępy, to chyba jak dotąd najlepszy fragment i najlepiej się go czyta. Wciąż jednak mało, żeby oceniać postać. Tutaj mogę przyczepić się do dwóch fragmentów, które mi podpadły.

Po pierwsze piętnastoletni chłopiec zawracający w głowie kobietom w różnym wieku. Mnie osobiście nie przypadło to do gustu, ale to raczej czysto subiektywna ocena i można przymknąć na to oczy. Postanowiłam to potraktować jako chwyt literacki mający uwypuklić oddanie chłopca ćwiczeniom i doskonaleniu swojego ducha i ciała. I to już łatwiej mi przełknąć

Druga rzecz to znowu pojawiający się motyw "bliżej nieokreślonego napastnika". To już sobie wyjaśniliśmy na gg, no ale jeśli ma to się jeszcze komuś przydam, to napiszę. Nie ma nic gorszego niż "bliżej nieokreślony napastnik". Nawet jeśli postać i jego rodzina nie mają pojęcia kto to zrobił, to gracz powinien się wysilić i cokolwiek o tym napisać. Helldog ma zamiar opisać to w następnym poście, więc wybaczyłam tą wpadkę

Czekam teraz na resztę. Mam nadzieję, że już w całości, a nie znowu w strzępkach!
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem