Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2007, 22:25   #19
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Jeśli pojawiłaby się opcja grania Magiem to ja bardzo chętnie wsparłbym Lhiannan coby jej smutno samej nie było. Jeśli też ewentualnie uzyska to aprobatę zainteresowanych można zrobić Magów w konwencji Zakonów Hemetycznych (jeszcze przed zjednoczeniem, czyli na podstawie Ars Magica) co było by nieco bardziej "interesujące" i w "realiach"
Jeśli istnieje obawa przed zamieszaniem wynikającym z potrzeby uwzględnienia drugiego systemu, zawsze można zrobić Cudotwórców, którzy są łatwiejsi do dopasowania. Jak ktoś nie brzydzi się kradzieżą i rozbojem mogę podrzucić podręcznik do MA (a jednak angielska)
Jednym słowem jestem bardzo na tak.

Pod warunkiem jednak, że ogół zainteresowanych się nie zbulwersuje za bardzo, w końcu gra nakierowana na jedną "rasę" ma sporo zalet. Jednocześnie jestem raczej przeciw nadmiernemu zróżnicowaniu, czyli chętnie zrezygnuje z maga jeśli ma to powstrzymać innych przed tworzeiem duchów na zamku, słowiańskim mummi czy odgrywanai utopca...
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra

Ostatnio edytowane przez behemot : 13-11-2007 o 22:44.
behemot jest offline