Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2007, 07:54   #28
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
-Pani siostra zatruła się czymś, najprawdopodobniej jakimś narkotykiem. Powinna z tego wyjść, na razie póki nie ma wszystkich wyników nie wiemy czym się zatruła. Za jakąś godzinę powinna się obudzić. Wie Pani czym mogła się zatruć? - Niki już chciała odpowiedzieć, gdy usłyszała telefon.
- Przepraszam... - powiedziała, odeszła trochę dalej i odebrała telefon.
-Niki do cholery, gdzie jesteś?! - Niki obawiała się tego telefonu. Nie jest miło spóźniać się do pracy, gdy szef jest cholerykiem...
- Przepraszam... Kate wylądowała w szpitalu... Dziś pewnie nie przyjdę. - starała się opanować drżący głos i czekała na odpowiedź szefa.
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline