Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2007, 17:54   #12
Anubis
 
Anubis's Avatar
 
Reputacja: 1 Anubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodze
Revhis spojrzał na wszystkie cztery zbroje, pokazane przez sprzedawcę. Dwóch ostatnich nie brał pod uwagę, gdyż nie tolerował kupowania czegoś co jest słabe i niepotrzebne. Zastanawiał się nad nową, niebieską zbroją i trochę poniszczoną, ale należącą do elitarnego wojownika. Odłożył 2 zbroję na bok dając do zrozumienia, że te go interesują.

Nie miał zielonego pojęcia, którą wybrać. Obie były cudowne, lecz nie wiedział, która jest lepsza. Puknął w oby dwie swoimi palcami i poczuł mocny i gruby materiał, który zagwarantuje mu dobrą obronę.
Niepewnie spoglądał na oby dwie, lecz postanowił zrobić inny ruch.

- Jeśli pan byłby na moim miejscu, którą by pan wybrał. Potrzebuję wytrzymałej zbroi, która zapewni mi obronę na długi czas – rzekł sarianin patrząc swoimi ucieszonymi oczami na sprzedawcę.

Chciał sprawdzić czy sprzedawca ma swoje zdanie i czy potrafi dobrze poradzić Rehis’owi. Jeszcze raz spojrzał na zbroję i sprzedawcę.

- A i czy mógłby mi pan zaprezentować jakieś luźne spodnie i bluzkę jak już wspominałem wchodząc do tego sklepu? – pamiętał, że mówił to wchodząc do sklepu, ale najwyraźniej sprzedawca tego nie zauważył.

Nie lubił niedbalstwa. Jak już coś robić to robić to dobrze, lecz najwyraźniej sprzedawca do takich osób nie należał.
 
Anubis jest offline