Wątek: Tacy jak ty 3
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2007, 19:52   #5
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
Wilk właśnie robił widowiskową beczkę w próżni z okrzykiem "Nauczyłem się to obsługiwać!!" gdy nagle coś błysło i znalazł się na zimnej, mokrej ziemi, w dodatku pod jakimś stworzeniem.
~~Ledwo się ustatkowałem, a już jestem gdzie indziej... Moment... Tutaj chyba Żółte Światło nie ma aż takiego wpływu... Brrr... Ale tutaj zimno... CO TO JEST?!~~
"To coś" zeskoczyło z niego i jego oczom ukazała się piękna kobieta w obcisłym ubraniu.
- Ehehehe....czeeść.
- Eee... cześć.
Widział że dziewczyna jest trochę przestraszona, więc chciał się pierwszy przedstawić.
- Jestem...
Nagle z głębi lasu wyłoniły się trzy postacie: demon z obstawą chuderlaka i krasnoluda.
Nikt nie był w stanie zobaczyć, jak szybko wilk wstał. Sathem powoli zaczął się cofać i pokazawszy palcem demona, powiedział:
- To znowu ty! Czego ode mnie chcesz! Sam nie dałeś sobie ze mną rady, więc skombinowałeś sobie kumpli i teraz mnie zabijesz, tak?! Czyżbyś stracił honor, atakując trzema na jednego??
Wilkołak wycofał się na bezpieczną odległość od trzech nieznajomych i przygotował się do walki.
~~Na razie nie ma co ujawniać swych umiejętności... Byleby tylko ten zapyziały demon pomyślał, że to co widział w statku mu się zdawało... Tylko jedna osoba wie tak naprawdę co potrafię... Ten zapchlony Kot... Miejmy nadzieję, że ten błysk go zabił...~~
 
__________________
Wiecie że w człowieku ukryte jest zło?? cZŁOwiek...

gg:10518073 zazwyczaj na chwilę - pisać jak niedostępny, odpiszę jak będę
Amman jest offline